E-Mail: biuro@armini.pl

O fiirmie w paru słowach

Firma ARMINI powstała z pasji tworzenia. Od początku chcieliśmy nieść radość dzieciom, tworząc specjalnie dla nich niesamowite konstrukcje i wyjątkowe sale zabaw. Nasza historia rozpoczęła się w 2005 roku. Od tego czasu przebyliśmy długą drogę, zdobywając doświadczenie na rynku i poznając potrzeby najmłodszych użytkowników naszych produktów. To pozwoliło firmie ARMINI stać się niekwestionowanym liderem w branży.
Od początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Dlatego zatrudniamy tylko niezwykle doświadczonych pracowników – specjalistów w swojej dziedzinie, kreatywnych profesjonalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności.
Mamy za sobą wiele lat praktyki w budowaniu sal zabaw dla dzieci. Wypracowaliśmy własną technikę tworzenia konstrukcji o pięknych i niepowtarzalnych aranżacjach. To wszystko sprawiło, że nasza firma jest doceniana na rynku, a nasze produkty są chętnie zamawiane również w przetargach publicznych. Dziś to właśnie firma ARMINI wyznacza trendy na rynku konstrukcji sal zabaw.

Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i innowacyjność. Realizujemy nawet najbardziej niezwykłe pomysły i projekty, które mogą dać radość dzieciom i ich rodzicom. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie nowoczesnych sal zabaw, naprawiamy i serwisujemy sale zabaw, a także kompleksowo wyposażamy. Wykonujemy:

  • wewnętrzne sale zabaw,
  • zewnętrzne sale zabaw,
  • mobilne sale zabaw,
  • oraz takie elementy wyposażenia jak: boiska multisportowe, donut glider, karuzele (drzewko kokosowe), przejścia tubowe, spider men, spider tower, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, wulkany, zjazd wałkowy, zjeżdżalnie wielotorowe, zjeżdżalnie,

Nie ograniczamy się jednak tylko do placów zabaw. Mamy ogromne doświadczenie także w przygotowywaniu i dostarczaniu specjalistycznego oprogramowania do sal zabaw.

Poza tym produkujemy bezpieczne dla dzieci piłeczki plastikowe i zajmujemy się dystrybucją wyjątkowych dmuchańców oraz automatów – bujaków na monety.

Każdy nasz projekt i produkt cechują najwyższa jakość, dbałość o detal, trwałość i nowatorstwo. Ponadto kładziemy duży nacisk na to, żeby wszystko, co oferujemy, było bezpieczne dla dzieci.

Firma ARMINI to profesjonalizm, pasja tworzenia i wieloletnie doświadczenie na rynku. Warto wybrać właśnie nas, ponieważ doskonale wiemy, co dostarcza radość dzieciom. Zdobywaliśmy tę wiedzę latami, obserwując maluchy na salach zabaw i dostosowując naszą ofertę do potrzeb najmłodszych użytkowników. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci to najbardziej wymagająca grupa klientów, która nie akceptuje żadnych kompromisów.

Dlatego przez cały czas poszerzamy naszą ofertę i proponujemy nowe aranżacje sal zabaw.

Warto nas wybrać, ponieważ jesteśmy liderem branży, zapewniamy największą innowacyjność i kreatywność, a do tego dysponujemy własną technologią produkcji. Potrafimy zaprojektować i zbudować konstrukcję ściśle dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Bez problemu jesteśmy w stanie dobrać aranżację sali zabaw do warunków zabudowy, architektury oraz specyfiki miejsca. Zawsze tworzymy oryginalne koncepcje sal zabaw. Gwarantujemy terminowość, precyzyjne, solidne wykonanie oraz konkurencyjne ceny.

Już dziś skontaktuj się z nami, jeśli szukasz profesjonalistów!